Naše stravenka bezkonkurenčními podmínkami nakopla trh. Je oblíbená zejména mezi lékaři a jejich personálem.

Už skoro dva roky funguje na českém trhu Naše stravenka, a to v papírové i elektronické podobě. Naše stravenka nabízí výhodné a férové podmínky pro všechny zúčastněné strany. Základem je nulová provize pro všechny zaměstnavatele bez rozdílu velikosti při dodávání stravenek a férový minimální poplatek ve výši 2,5 % z hodnoty stravenky pro restaurace při proplácení stravenek.

Naše stravenka vstoupila na trh s jasným cílem: stát se moderní atraktivní alternativou k tradičním zaběhlým poskytovatelům stravenkových systémů a vybudovat co nejširší akceptační síť restaurací, které by Naši stravenku mohly přijímat. V současné době lze Naši stravenku uplatnit ve více než 6 000 restauracích, mezi akceptační místa patří významné restaurační řetězce, například KFC, Burger King, Pizza Coloseum, UGO, Nordsee, Frutisimo, Subway, Kolkovna, Potrefená Husa, vybrané provozovny McDonald’s a další. Samozřejmostí je možnost nákupu potravin v prodejnách Lidl a Kaufland po celé České republice.  Všechny akceptační místa jsou transparentně zobrazeny v mapě akceptačních míst.

Pro všechny zaměstnavatele, bez rozdílu velikosti, jsou stravenky dodávány bez provize, zaměstnavatelé tak ušetří náklady na jeden z nejoblíbenějších benefitů. Kromě toho firmy ocení rychlou objednávku stravenek online nebo možnost objednat pro své zaměstnance kombinaci papírových a elektronických stravenek. Naše stravenka je totiž inovativní a po roce fungování v papírové podobě vstoupila i do elektronického světa. Ve spolupráci ČSOB s vznikla stravenková karta Naše stravenka, která slaví úspěch.

Jejím zavedením Naše stravenka reagovala na rychle se rozvíjející nástup digitalizace a oblíbenost platebních karet. Zaměstnavatelé oceňují jednoduché řešení bez zbytečné administrativy. Držitelům stravenkové karty již postačí jen jedna platební karta, mají neustále přehled o zůstatku a proběhlých transakcích. Pro restaurace je pak hlavní výhodou především nulová administrativa při proplácení stravenek, která doposud nebyla na trhu standardem, a okamžité proplácení, což také doposud nebylo běžné. Držitelé stravenkové karty Naše stravenka ocení tajé to, že zůstatek na kartě nepropadá. K dispozici pak mají i mobilní aplikaci, přes kterou mohou sledovat zůstatek na kartě, přehled transakcí nebo si najít nejbližší restauraci akceptující Naši stravenku pomocí interaktivní mapy.

Více informací na www.nasestravenka.cz