Začíná další ročník soutěže BATIST Nej sestřička 2020. Hledá tu nej zdravotní sestru

Sestřička Kateřina Křenková z ÚVN získal titul Nej sestřičky v loňském ročníku, FOTO: Batist

Sympatická, veselá, odvážná, máte smysl pro humor a jste prostě ta NEJ? Tak právě pro Vás je tu soutěž o NEJ sestřičku roku 2020. Přihlásit zdravotní sestru, ale i bratra, je možné do 13. dubna.

Vítězku soutěže Batist Nej sestřička 2020 čeká neobvyklá cena. Vítězka si zahraje v primáckém seriálu Modrý kód. Slavnostní večer bude mít dva moderátory muže a těmi budou Karel Voříšek a Mirek Šimůnek z TV Prima. „Na moderování nej sestřičky se velmi těším, bude to příjemný večer a v minulém roce jsem uváděl tuto akci poprvé a byl to pro mě nezapomenutelný večer“ dodává Karel Voříšek.

Dvanáctý ročník soutěže Batist Nej sestřička 2020 odstartoval své přihlašování zdravotních sestřiček, ale i zdravotních bratrů.

Záštitu nad soutěží BATIST Nej sestřička převzal ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, senátor Martin Červíček, Věra Adámková předsedkyně zdravotního výboru poslanecké sněmovny, náměstek hejtmana pro zdravotnictví Aleš Cabicar, starosta města Náchod Jan Birke a Česká Asociace sester.

Jak vidí letošní soutěž její ředitel David Novotný? „Tuhle soutěž mám velmi rád, protože není o věku a kráse, ale vybírá se nejlepší sestřička, která je odborně a lidsky na výši. A to je velmi cenné. A pozor! Mohou se přihlásit i zdravotní bratři. Soutěžní klání obohatíme umělci a známými osobnostmi. Nebudou chybět ani krásní mladíci ze soutěže Muž roku. Myslím, že si finále soutěže Batist Nej sestřička všichni užijeme.“

Generální ředitel společnosti Batist Medical Tomáš Mertlík dodává “Jsme rádi, že v této nelehké době můžeme poděkovat zdravotním sestřičkám. Jsme hrdí na zdravotnický pesronál, lékaře a hlavně zdravotní sestřičky. Zaslouží si poděkovat a toto je jeden z důvodů, proč se daná akce koná a podporujeme tuto akci“.

Komu tedy předá úřadující Batist Nej sestřička 2019 Kateřina Křenková z Ústřední vojenské nemocnice z Prahy pomyslnou korunku? To se dozvíme při finále soutěže v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě dne 12. září 2020.

Nej sestřičku může přihlásit každý – lékař, pacient, zkrátka ten, kdo má ve svém okolí příjemnou a sympatickou zdravotní sestřičku, do 13. 4. 2020.

Více informací o soutěži na www.nejsestricka.cz. Akci pořádá BATIST Medical a.s., Červený Kostelec a David Novotný.